vrouw verft kastje in woonkamer

Bieden jullie een allrisk inboedelverzekering of niet?

Jazeker! Jouw spullen thuis (inboedel) zijn sowieso heel goed en voordelig bij Besured verzekerd. Maar wil jij ook verzekerd zijn bij val- en stootschade? Bijvoorbeeld als je laptop valt in huis? Dan kun je kiezen voor onze allrisk inboedelverzekering. In een paar klikken heb je 'm aangevraagd. Enige wat je hoeft aan te vinken is de dekking ‘allrisk’.

 

Verandering creëer je met elkaar. Join Besured! Leuk: we planten een boom per afgesloten verzekering. Maar er zijn nog heel veel meer b'tjes die helpen. Wij inspireren je graag. En laten ons ook door jou inspireren 😊.



Samen het een b'tje beter doen? Join Besured!

ledlamp met twee bloemen illustratie

Wist je dat...

Een wasmachine minder vaak hoeft te draaien als de trommel vol zit? Daarom is het vaak beter om je was op te sparen. Scheelt weer b'tje energie.

Op deze pagina lees je in 't kort hoe het zit. Meer weten? Bekijk het dekkingsoverzicht of duik in de uitgebreide voorwaarden.

Contact

Chat Bel Mail